• Свеж
Сиракуза Ол-стар мат 33,75 x42.5

Сиракуза Ол-стар мат 33,75 x42.5

DEN 335.20

Од стока
Во магацинот

Придружете се на тимот на Ол-стар и украсете го вашиот дом или канцеларија со ол-стар мат од решенија за лиценцирање на спорт. со 100% најлон тепих во вистински бои и не-лизгање рециклиран винил поддршка. Серните граници додаваат издржливост и стил. Официјално лиценциран и печатен хромојет во вистински тимски бои за живописна, трајна боја. Лиценцирани производи.

Детални спецификации

Додатоци на производи