• Свеж
СТУПЕЛ Индустрии кафеави печурки Детална природа графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Ziwei Li

СТУПЕЛ Индустрии кафеави печурки Детална природа графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Објасните големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 големи : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Уметнички дела се однесуваат на : габа; Растенија; Агаричен; Печурка; Аманита; Цртеж, ботаничка, природа. Дизајн од Зивеи Ли.

Детални спецификации

Додатоци на производи