• Свеж
Топли тркала Камиони за чудовишта 1: Алармно возило на скала

Топли тркала Камиони за чудовишта 1: Алармно возило на скала

DEN 721.76

Од стока
Во магацинот

Смачкајте ја конкуренцијата со асортиман од 1 : 43 скала топли тркала чудовиште Триксрев Тредс камиони со масивни гуми! Испратете ја нечистотијата што лета со овие возила што се наоѓаат во земја, со прекрасни декори и моќен мотор на замаец што создава жестоко дејство на тркалото за превртување на пречките. Откријте ги и ослободете ги за незапирлива, ваше лице со чудовиште со чудовишта и мерење на акција! Секој пакет обезбедува статистика, вклучувајќи име, тип на камион, сила, уникатен напад на несреќа и моторна забава за одлична забава за раскажување приказни! Секој се продава одделно, предмет на достапност. Боите и украсите може да се разликуваат. Hotешки тркала Чудовиште камиони 1 : 43 Скала 5 Алармно возило : Возрасен опсег : 3 години и нагоре. Срамота асортиман од 1 : 43 скала топли тркала чудовишта со камиони со тркала од моторни гигант. Рев Тредц ја испраќа нечистотијата што лета за паѓање, кршење и натпреварување со личности-омилени личности што ги доведуваат во живот своите приказни! Спакувано со прекрасна статистика на грбот, давајќи детали за нивната сила, напад на несреќа, моторна работа и многу повеќе!. Изграден за да разбие и да сруши сè на повидок, кршејќи го секој автомобил на патот!. Ништо не може да ги запре најлошите возила што некогаш биле изградени за конкуренција од глава до глава!.

Детални спецификации

Додатоци на производи