• Свеж
Сребрен фармерки копродукции за машка Зак опуштена вклопена фармерки со права нозе, големини на половината 30-42

Сребрен фармерки копродукции за машка Зак опуштена вклопена фармерки со права нозе, големини на половината

DEN 718.40

Од стока
Во магацинот

Сребрени фармерки копродукции Зак Опуштени се вклопуваат фармерки со права нозе - Зак е нашето најпродавано погодно за момчето кое сака да биде удобно и да изгледа добро. Седи веднаш под половината и има опуштено вклопување низ колкот и бутот. Ова испорачува само доволно простор без да се вклопи премногу лабава. Заврши со класична права нога и нашето миење и детали за нашето наследство. Прави фармерки со нозе со светло Индиго Еко миење кое користи помалку вода, хемикалии и енергија. Деним за истегнување на перформансите со крајна флексибилност и подвижност. Седи веднаш под половината со опуштен колк и бутот. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата. 19 '' Отворање на нозете. Моделирани во големина 32 и 32 '' inseam; Мерења на моделот : Висина 6'1 '', половината 32 ''.

Детални спецификации

Додатоци на производи