• Свеж
Елитната слика повторно воспоставена од производот Tonr CARTRDGE - алтернатива за - црна - ласер - висок принос - страници - секоја од нив

Елитната слика повторно воспоставена од производот Tonr CARTRDGE - алтернатива за - црна - ласер - висок принос

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Елитна слика повторно воспоставена од тон -касетот - алтернатива за 521x - црн - ласер - висок принос - 45000 страници - по 1. Премиум, замена Tonr Cagerdge е дизајниран да биде вистинска квалитетна алтернатива на OEM, додека нуди значителни заштеди. Тој е дизајниран за употреба во вашиот MS811 DN, MS811 DTN, MS811 N, MS812 DE, MS812 DN и MS812 DTN за исклучителни перформанси. Овој crtdg; lsr; Lex 52d1x00; BK е одлично печатачи, мултифункции и материјали за печатење тон. Тоа е сосема нова ставка што ви доаѓа добро спакувано и брзо се испорачува! MS811dn. MS811 DTN. MS811 N. MS812 DN. MS812 DTN. MS812 DE.

Детални спецификации

Додатоци на производи