• Свеж
Каи 7. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани црни пушени хиперсилвер, се вклопуваат - Dodge Challenger

Каи 7. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани црни пушени хиперсилвер, се вклопуваат - Dodge

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 19 x 7,5, 55мм, 5 разделени изговори, 5 шема на завртки од 115мм, сите насликани црни пушени хиперсилвер. Тоа одговара на вашиот Dodge Challenger 2017-2018. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 19 x 7,5 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало од алуминиум, сите насликани црни пушени хиперсилвер, одговара на 2017-2018 Dodge Challenger 19 x 7,5, 55мм офсет, 5 Split Spoke, 5 lug 115mm Bolt Model, сите насликани црни пушени пушени Hypersilver, Made of Aluminum. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Одговара Изберете : 2017-2018 Dodge Charger 2017-2018 Dodge Challenger и повеќе-Додадете го вашето возило на нашиот фиксен додаток за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи