• Свеж
Дизајн на „Афро американски модни портрети“ глам печати на природно бор дрво

Дизајн на „Афро американски модни портрети“ глам печати на природно бор дрво

DEN 1165.44

Од стока
Во магацинот

Оваа оригинална модна уметност од дрво се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . ДЕЛОВНИОТ ДЕТАЛАНСКИ СОВЕТИТЕ МАСЛЕН низ боите на дизајнот, додавајќи на автентичен лик на дрво на вашето уметничко дело . Гламот ликовна уметност е директно отпечатена на дрво Користејќи супериорен квалитет 6 бои UV мастило ,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери . Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат навистина оригинална дрвена уметност што ја прави фокусна точка на секоја просторија . Секое парче дрво wallид Уметноста е 100% рачно изработена во Канада на природно борово дрво со мастило со високо квалитетно отпорно високо квалитетно .. Достапно во 3 различни големини : 20x15, 40x30, 32x24. - Ориентација : хоризонтална. - Предмет : Моден тип : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. - Стил : Глам. - Број на парчиња : 1. - Големина : Среден, голем, мал. - Боја : кафеава 100% рачно изработена во Канада на природно бор дрво. Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето. Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси.

Детални спецификации

Додатоци на производи