• Свеж
Без граници јуниори плус големина затегнат предниот фустан од бебиња

Без граници јуниори плус големина затегнат предниот фустан од бебиња

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Во летна состојба на умот. Ниту еден фустан од бебиња на границите не го задржува весел со лесен чувство, ласкаво вклопување и силуета на пламен и V-врат со вграден акцент. Проточното ниво на здолниште и слаткото печатење додаваат женски допир на овој разноврсен фустан од каде било. Само на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Должина : мини фустан; хитови над коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Спуштете ги кратки ракави на рамо. Ockебови : Ништо. Карактеристики : V-врат со затегнати акценти; печатење на сите; Ниво на здолниште. Затегнат предниот фустан од бебиња за плус големина јуниори од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи