• Свеж
Возење Окур А 750. Засилувач на автомобили, канал, класа Д.

Возење Окур А 750. Засилувач на автомобили, канал, класа Д.

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

DB Drive Okur A7 A7 750.1 Засилувач на автомобили, 1 канал, класа D, 1 x 175 W @ 4 Ohm, 1 x 375 W @ 2 Ohm DB Drive OKUR A7 A7 750.1 Засилувач на автомобили, 1 канал, Класа Д Свртете го стерео системот околу пакетот за напојување палуба со тоа што има 1 x канали за звучници. Составот од класа Д го подобрува квалитетот на звукот.

Детални спецификации

Додатоци на производи