• Свеж
Бесплатно собрание на женскиот резервоар за вратот со вратот

Бесплатно собрание на женскиот резервоар за вратот со вратот

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Дајте му на вратот и рамената малку сонце со овој лажички резервоар за V-вратот. Се сече од лесен дрес на три-мешавина и е одличен основен слој за носење под вашите лесни кардигани. Изберете од светли бои, како и класици како слонова коска и сива боја. Без разлика дали работите надвор или само легнувате наоколу, оваа основна мета ќе добие многу абење за моделот на удобност, носи големина на S. pullover со заоблена V-врат. Без ракави. Редовно вклопување. Jerseyерси. 50% рециклиран полиестер 38% органски памук 12% рајон. Машината измијте ладно одделно или со слични бои, само белило на не -хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, средно железо доколку е потребно. Увезени.

Детални спецификации

Додатоци на производи