• Свеж
Nuloom Thigpen современа област килим, 8 '10', темно портокалово

Nuloom Thigpen современа област килим, 8 '10', темно портокалово

DEN 2714.08

Од стока
Во магацинот

Покажете го вашиот стил и ажурирајте го подот со килимот на современата област Nuloom Thigpen. Овој издржлив, килим има модерен дизајн на линиите Crisscross во контрастни нијанси. Неговата 100% полипропилен, конструкција со моќност на електрична енергија значи дека овој килим е направен да трае и да се задржи непречено чувство. Совршено е во простории за деца и миленичиња, па дури и области со висок сообраќај. Грижата за вашиот нов килим е лесно - само вакуумирајте го редовно и место чисто по потреба. Овој лесен за чистење и одржување на килим е подготвен за секојдневно носење и сигурно ќе даде современа изјава во вашиот дом. Nuloom Thigpen современа област килим. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полипропилен. Поддршка : 100% латекс. Поставување : затворен. Препорачани простории : спална соба, трпезарија, дневна соба, ходник, канцеларија, кујна, влез. Вклучува не.

Детални спецификации

Додатоци на производи