• Свеж
Луни мелодии на графички печати за печатење на помлади

Луни мелодии на графички печати за печатење на помлади

DEN 207.84

Од стока
Во магацинот

Време е да се добие малку луни со грешки и пријатели! Графички џемпер за графички печати за мелодии за јуниори е крајната во ретро стил, прикажувајќи ги омилените во детството, грешките, Дафи Дак, Виле Е. Којот, Силвестер, Твити и Марвин Марсијан. Задолжително за секој обожавател на диехард, мекиот и опуштен пуловер има врзан половината и манжетни за класичен обичен изглед само што чека да биде спарен со вашиот омилен пар фармерки, хеланки или џогери за воннасочен допир. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина : средна тежина. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт; Супер-мека ткаенина; опседнат половината и манжетните. © HB, сите права се задржани. Луни мелодии Графички печати за џемпери за јуниори.

Детални спецификации

Додатоци на производи