• Свеж
Sugardale Prestige Hickory пушеше шунка печена, целосно зготвена, свинска коска во шунка, 2. - 4. lb

Sugardale Prestige Hickory пушеше шунка печена, целосно зготвена, свинска коска во шунка, 2. - 4. lb

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Послужете неколку незаборавни оброци за семејството со овој центар за престиж на Сугардејл исечете ја коска-во-шунка печена. Има вкусен вкус за сите да уживаат. Ова супериорно печење на шунка без безобразност е целосно зготвено и подготвено за јадење. Исечете го на помали парчиња за да направите сендвичи заедно со некои домати, зелена салата и сенф или мајонез. Имајте го со страна како пире од компири или зеленчук и леб. Без глутен. Хикори пушеше за задебелен вкус. Разновиден за правење супи, чорби, сендвичи, тепсија и многу повеќе.

Детални спецификации

Додатоци на производи