• Свеж
Кубанска плочка виолетова геометриска печатење Декоративен полиестер фрла перница со ленена текстура

Кубанска плочка виолетова геометриска печатење Декоративен полиестер фрла перница со ленена текстура

DEN 196.80

Од стока
Во магацинот

Облечете го вашиот дом d? Корт со E од страна на интригантен кубански кубански кубански плочки 2 виолетова геометриска декоративна перници за фрлање. Овие живописни дизајни ќе го прифатат вашиот дом во карактеристична тропска атмосфера што сигурно ќе ја обожавате! Овие перници се совршени за секоја спална соба, дневна соба, дневна соба или кој било мебел на кој му е потребен допир на стилска удобност! 18 x 18 инчи кубанска плочка 2 виолетова геометриска печатење Декоративен полиестер фрлаат перница со ленена текстура.

Детални спецификации

Додатоци на производи