• Свеж
Осветлена познатата Ајфелова кула Париз Франција во текот на ноќта платно wallидна уметност 15,75 23,75

Осветлена познатата Ајфелова кула Париз Франција во текот на ноќта платно wallидна уметност 15,75 23,75

DEN 704.00

Од стока
Во магацинот

Прекрасно прикажување на познатата Ајфелова кула во Париз во текот на ноќта кулата и некои улични светла се осветлуваат од зад платното со 8 LED светла доаѓа подготвено за потпевнување со куки на задниот дел што е погоден вклучен/исклучен прекинувач на страната (2 (2 ) "Aa " батерии со големина - не се вклучени за употреба во затворен простор само димензии : 15,75 "H x 23,75 " W x .75 "D Материјал (и) : платно/дрво/MDF (фиберборд со средна густина). Декоративни.

Детални спецификации

Додатоци на производи