• Свеж
Време и Тру, отворен кардиган на отворен фронт

Време и Тру, отворен кардиган на отворен фронт

DEN 351.84

Од стока
Во магацинот

Пријатно, удобно плетено е гардероба што мора да ја има и времето и ви е покриено. Изработено во удобна ткаенина, овој отворен фронт кардиган лесно може да се постави за тостична завршница на вашиот ансамбл. Исклучиво на. Материјал : 55% рециклиран полиестер/23% модал/22% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. Fit : Опуштена. Тежина : лесна -Дов кардиган џемпер од време и Тру.

Детални спецификации

Додатоци на производи