• Свеж
Пенка+опрема пластична мала корпа за копа за копање, занаетчиско и хоби складирање, виолетова божур

Пенка+опрема пластична мала корпа за копа за копање, занаетчиско и хоби складирање, виолетова божур

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Стандардна големина за отпадоци се вклопува во повеќето мебел за мебел за мебел, гнездо заедно за да заштедите Space Organize Art Supplies, занаети, играчки и мали книги Пенкало+опрема Пластична мала копачка за копирање, занаетчиско и хоби складирање, виолетова божур : Контејнер за занаетчиство и хоби за складирање. Стандардната корпа за големина се вклопува во повеќето мебел во училницата. Празни отпадоци гнездо заедно за да заштедите простор. Организира уметнички материјали, занаети, играчки и мали книги. Одговара на чевлите на повеќето деца. Светлите бои се совршени за кодирање на бојата на пареа или стебла.

Детални спецификации

Додатоци на производи