• Свеж
Слајд на платформата Бела Вита Кон-Италија

Слајд на платформата Бела Вита Кон-Италија

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Платформата Бела Вита Кон-Италија ја лизга софистицираноста и лесно може да ве однесе од страната на базенот до партискиот клин од сандали со преголема тока за цртичка на стил на вклопување во стилот, нуди удобна изработена надворешна плоча. Слајд на платформата за жени Бела Вита Кон-Италија.

Детални спецификации

Додатоци на производи