• Свеж
Подобри домови и градини Санта Фе црвена внатре. Перница за јадење на отворено

Подобри домови и градини Санта Фе црвена внатре. Перница за јадење на отворено

DEN 384.00

Од стока
Во магацинот

Подобрите домови и градини на отворено традиционална перница за перница за јадење со Enviroguard може да се користат како преголема перница, додавајќи боја и шема на секое парче мебел. Мерење 21 ин. Широк x 21 in. Висок x 6 in. Длабоко, оваа перница е совршена големина за да се меша и да се совпаѓа со подобра подлога за седишта за домови и градини за совршено ажурирање на вашите столчиња за јадење. Ние сакаме вашата перница да се вклопи совршено да се вклопи совршено ; Оваа перница назад, исто така, добро се спарува со подобри домови и градини за јадење на седиштето за јадење во големина 20 in. Ширина x 20 in. Длабоко x 3,5 инчи. Енвирогуард третирана, издржлива полиестерска ткаенина помага да се обезбеди дополнителна заштита за вашата перница на отворено против природни непријатели како суровите зраци на Сонцето, нечистотијата и водата и обезбедуваат живописни бои во текот на сезоната. Исто така, ги отфрла вообичаените дамки како кечап, сода и вино. Enviroguard го олеснува чистењето, користејќи само сапун и вода. Ние користиме 100% полиестерско полнење во нашите перници на отворено за да помогнеме во задржување на формата и одржување на долготрајна? И поддршка? За време на употреба на отворено.? Оваа перница на отворено е третирана со УВ и е наменета за употреба на вашиот двор или палуба, сепак препорачуваме Донесувајќи го во затворено кога врне дожд или кога не се користи за да се зачува својот животен век и да се продолжи да изгледа убаво. Димензии : 21 "l x 21" w x 6 "H. одговара на повеќето стандардни столчиња за јадење на отворено за внатрешен двор. Отфрлете вода. Исполнета со 100 проценти полиестерско влакно за долготрајна удобност. Лесно се чисти со сапун и вода. Координативни предмети што се достапни.

Детални спецификации

Додатоци на производи