• Свеж
Бесплатно собрание, графичка маица со кратки ракави со кратки ракави

Бесплатно собрание, графичка маица со кратки ракави со кратки ракави

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Останато вибрација со лесно вклопување звучи скоро за совршено. Манжетната маица со манжетната со бесплатна собрание е малку слаби, малку исечена и прави одличен натпревар со фармерки или шорцеви со висок половител. Лизгајте го и веднаш се в inубувате во луксузното меко чувство и неверојатен изглед. Сигурно е дека ќе биде новата суперerstвезда на вашата колекција на мета. Исклучиво на. Материјал : 100% BCI памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : редовно. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки, манжетни ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Супер-мека ткаенина со Jerseyерси со ознака помалку за тотална удобност; печатење на сите. Mirtенска маица со кратки ракави со манжетни од бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е исто толку убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно. Ова е бесплатно собрание.

Детални спецификации

Додатоци на производи