• Свеж
Lивеење 31, Мировно злато 10.375x10. Wallидна уметност

Lивеење 31, Мировно злато 10.375x10. Wallидна уметност

DEN 626.40

Од стока
Во магацинот

Фотографијата е навистина еден од најдобрите начини да се фатат скапоцени моменти во нашите животи. Соберете ги тие спомени и ставете ги заедно во оваа рамка за колаж со фотографии со 2 прозорец. Со прекрасно бело обликување, оваа рамка за слики може да ги задржи и вашите омилени отпечатоци, картички или ткаенини за да ви помогне да постигнете динамичен изглед на вашите wallsидови. 2 Отворање на фото колаж S/2 : Бела рамка. Лесно е да се обеси. Хангер за пила. Големина на стаклото : 11 "W x 14" H. Севкупна големина : 14,25 "W x 17,25" H. држи (2) 5x7.

Детални спецификации

Додатоци на производи