• Свеж
Џемпер за пулвер за време на време и време на време

Џемпер за пулвер за време на време и време на време

DEN 639.84

Од стока
Во магацинот

Облечете го или облечете го случајно, пулвер за време и трепките на Тру е изработен од супер-меко предиво за трепките. Овој без напор џемпер е совршен дополнителен слој за пријатно во оваа сезона. Исклучиво на. Материјал : 72% најлон/28% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштена. Тежина : средна тежина. Деколте : екипаж. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : Долги. Ockебови : Ниту. Omенски џемпер за трепки од време и Tru.

Детални спецификации

Додатоци на производи