• Свеж
Adeејд цветни и ботанички wallидни уметности печати сина 12х12

Adeејд цветни и ботанички wallидни уметности печати сина 12х12

DEN 671.84

Од стока
Во магацинот

Adeејд Флоралс, е вешто направено традиционално уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Одржлива и пријателска за шумите . пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно бесење. Вклучени се и Nail и Hanger . Печатено со употреба на ултра-премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои.

Детални спецификации

Додатоци на производи