• Свеж
Белиот Стерлинг Стерлинг Сребрен Отворено срце, 18 “

Белиот Стерлинг Стерлинг Сребрен Отворено срце, 18 “

DEN 479.84

Од стока
Во магацинот

Понекогаш е најдобро да го следите вашето срце. Овој зачудувачки стенлинг сребрен приврзок е украсен со бел CZ за целосен исклучителен изглед. Ова срце виси на 18-инчен кабелски ланец и е долг еден инч. Бел CZ. Направено во сребро. 18 "кабелски ланец.

Детални спецификации

Додатоци на производи