• Свеж
Маица за породилно време на време и време на време, 2-пакет

Маица за породилно време на време и време на време, 2-пакет

DEN 512.16

Од стока
Во магацинот

Кога е време на време на овој ултра удобно врвот од време и вистинско породилно. Исклучените страни лесно го сместуваат вашиот растечки удар, додека удобниот дво-пакет ве одржува подготвени за ништо. Исклучиво на. Материјал : 76% полиестер/16% полиестер/8% спандекс. Машината за нега што може да се перат. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. 2-пакет вклучува : две маици. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Спасени страни; Графички принт од предната страна. Мајчеста графичка маица 2-пакет за жени од време и Тру.

Детални спецификации

Додатоци на производи