• Свеж
Сет за кратки ракави од Лос Анџелес Рамс, со сет со 3 пакувања, 3-пакет

Сет за кратки ракави од Лос Анџелес Рамс, со сет со 3 пакувања, 3-пакет

DEN 303.84

Од стока
Во магацинот

NFL Лос Анџелес Рамс Бебе 3-пакувачки каросерија сет е сигурен дека ќе постигне тачдаун на денот на играта! Вашиот мал навивач ќе изгледа симпатично облечен во едно од овие омилени каросерии на вентилаторот. Спортски прилично розови и тимски бои, пријатни ткаенини, деколте на рамото и лесно затворање на предвремено, овие каросерии за девојчиња ќе постигнат гол секој пат! NFL Лос Анџелес Рамс Бебе 3-пакувања со краток ракав со краток ракав постави 60% памук / 40% поли-блокирање. Деколте на рамото за лесно облекување/исклучување. Широките отвори за нозе обезбедуваат удобно вклопување над пелена. Прилепува на дното за лесно менување. Детали за печатење на екранот и сјајни детали за трим на пикот. Машинско миење/сушење суво. Увезени.

Детални спецификации

Додатоци на производи