• Свеж
1- Карат Т.Г.В. Кубна цирконија Стерлинг сребрен дипломиран прстен

1- Карат Т.Г.В. Кубна цирконија Стерлинг сребрен дипломиран прстен

DEN 543.84

Од стока
Во магацинот

Создадете зуи со овој дипломиран прстен во миабела кубна цирконија. Изработени во бујно сребро сребро, тие се карактеризираат со десет кружни, кубни камења од цирконија (2мм, 2.мм и 3мм) извадени во дипломиран стил на половина пат на својот бенд. Засилено со висока полска завршница, овој блескав и трепкачки прстен е совршен додаток на секоја колекција на накит. Додадете малку шарм на вашиот изглед со овој трепет дипломиран прстен. 1-1/5 КТ. Т.Г.В. Кубна цирконија. Кубна цирконија сечење : круг. Дипломиран прстен. Ширина на опсегот : 1,1 мм. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно. 0.

Детални спецификации

Додатоци на производи