• Свеж
Jacеклин го заплашува женскиот плетен резервоар за шепот и сет за пижами од шорцеви, 2-парчиња

Jacеклин го заплашува женскиот плетен резервоар за шепот и сет за пижами од шорцеви, 2-парчиња

DEN 287.84

Од стока
Во магацинот

Accаклин Интимети не остава детали недовршени со овој резервоар со 2 парчиња и пижами од шорцеви поставени во драфтиран дизајн украсен со маргаритка за печатење и ве остава удобно слатко без разлика дали легнувате во кревет или легнувате наоколу. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. 2-парчен сет за спиење вклучува : Top Top и Shorts. ТОП ТЕНК : Опуштено вклопување; лажички врат; без ракави; печатење на сите. Шорцеви : опуштено вклопување; влечење на половината; Двојни странични џебови. 95% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. 2 парчиња резервоар и шорцеви пижами поставени за жени од lyаклин Интим.

Детални спецификации

Додатоци на производи