• Свеж
Машка руно со качулка со целосна поштенска јакна

Машка руно со качулка со целосна поштенска јакна

DEN 559.84

Од стока
Во магацинот

Гледајте стилски додека ги завршувате вашите дневни задачи со оваа јакна со качулка со маж RBX. Ставете го додека одите на џогирање на убаво попладне. Оваа худи со руно обезбедува ултра удобно абење додека внатрешниот слој стапици се загрева за да ве загрее. Направено е од 60 проценти памук и 40 проценти полиестер. Треба да се измие машина во ладна вода со слични бои. Не користете белило или омекнувачи на ткаенина. Спуштете го суво на ниско ниво и отстранете го навремено кога ќе завршите. Не пеглајте или исушете го чистете го. Машка руно качулка со целосна поштенска јакна : Комплетна руно руно направена со памук/полиестер. Мека ткаенина за четка за крајна удобност. Внатрешен слој ткаенина стапици топлина за загревање и удобност. Целосната поштенска јакна е удобна во различни услови. Бои : Црна, јаглен и сива Хедер. Големини : S, M, L и XL.

Детални спецификации

Додатоци на производи