• Свеж
Се прашувам нација момчиња деца тешки резервоари, големини 4- & хаски

Се прашувам нација момчиња деца тешки резервоари, големини 4- & хаски

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Чувајте го кул и удобен во овој разноврсен резервоар од чудо нација. Дизајниран со плетена ткаенина од Jerseyерси и класичен деколте на екипажот, тој може да го носи овој пулвер без ракави сам или да го постави со качулка или копче за време на сезонски стил без разлика дали е во спортска пракса или училиште. Исклучиво на. Материјал : 60% памук 40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Докажано дете тешко : мека и истегната ткаенина што се движи со него; Бесплатен грб за дополнителна удобност. Момци деца тешки резервоари од чудо нација.

Детални спецификации

Додатоци на производи