• Свеж
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 362.88

Од стока
Во магацинот

Годишници. Тип : Контејнер. Засади светлина : дел сонце до сонце. Грижа на растенијата : Вода бунар кога е суво, оплодувајте често . Харди во зони : N/A. За употреба во : контејнери и украсување. Заврши големина : 18-36 "Висок. Најниска температура : 38 степени F.

Детални спецификации

Додатоци на производи