• Свеж
Карат Т.В. Diamond Classic 14kt прстен за ангажман на бело злато

Карат Т.В. Diamond Classic 14kt прстен за ангажман на бело злато

DEN 10368.00

Од стока
Во магацинот

Да се ​​има жена како неа во вашиот живот го прави секој ден посветла, и не можете да чекате да поминете засекогаш стои покрај нејзината страна. За да го придружувате вашиот сладок предлог и вашата размена на завети, претставете ја со овој спектакуларен прстен за ангажман на дијаманти. Белите златни прстени се наредени во прекрасни тркалезни дијаманти. Сјаејќи во центарот на нејзиниот прстен за ангажман, дијамант сјае восхитувачки од амбиент од четири поени. Империјал 1 Карат Т.В. Diamond Classic 14 KT прстен за ангажман на бело злато : Тежина на дијамант : 1 КТ. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Prong Setcrafted во 14 KT бело злато што може да се златни во големини 6-9 не се занимава со дијаманти.

Детални спецификации

Додатоци на производи