• Свеж
Земјите „Крај на мажите“, јоргованот за редовно вклопување во фустанот за фустани

Земјите „Крај на мажите“, јоргованот за редовно вклопување во фустанот за фустани

DEN 316.64

Од стока
Во магацинот

Крајниот патнички фустани со 4-насочен фустан од фустани е вашата омилена кошула за фустани што нуди перформанси отпорни на брчки, без потреба да се пеглаат. Ткаенината на патничката кошула се движи и се протега со телото. Кошулата ја фаќа влагата од кожата за крајно суво чувство. Редовно вклопување, не железо, истегнување од 360 степени, влага.

Детални спецификации

Додатоци на производи