• Свеж
Студио Wynwood Printed Baildes & Fantasy Canvas Art Print

Студио Wynwood Printed Baildes & Fantasy Canvas Art Print

DEN 704.00

Од стока
Во магацинот

Fantasy и Sci -Fi Wall Art Canvas Prints „Мали сирени оригинални“ суштества - зелена, бела мала сирена оригинал, е вешто изработено традиционално уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна зелена боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Бајки и дизајн на фантазии со тема на фантастични суштества за да ви ја донесат совршената wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи