• Свеж
Супер мека фланелна кошула на Georgeорџ и Големи мажи, до 5xlt

Супер мека фланелна кошула на Georgeорџ и Големи мажи, до 5xlt

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Georgeорџ испорачува убав, разноврсен стил започнувајќи со оваа кошула со копчиња со копчиња во супер-мека ткаенина. Спарете го со омилените фармерки и патики за лежерна, обична изглед на изглед. Оваа кошула има содржина на ткаенина од 55% памук и 45% од вискозен. Тоа е редовно вклопување, случајно и копче надолу кошула. Тоа е долга ракав и кошула со кола за обичен изглед. Зајакната шевови вечера мека. 55% памук 45% вискоза. Машинско миење ладно. Измијте со слични бои. Само белило од хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Средно железо.

Детални спецификации

Додатоци на производи