• Свеж
Он. Тенок фиксен ТВ wallид монтирање за 24 до 90 телевизори, држи до lbs

Он. Тенок фиксен ТВ wallид монтирање за 24 до 90 телевизори, држи до lbs

DEN 1040.00

Од стока
Во магацинот

Променете ја вашата гледна точка. Нема потреба да купувате уште едно парче гломазен мебел. Само одговарајте на шемата за монтирање на дупките на VESA на задниот дел од вашиот телевизор на едно од нашите монтирања што сте ги гледале и добро сте да одите. Нашиот Он. Тенок фиксен ТВ wallид монтирање обезбедува оптимално гледање и - Добијте го ова - може да го приближи вашиот ТВ 37% до wallидот од нашите други фиксни монтирања! Едноставно за инсталирање исто така - ги вклучивме сите хардвер и упатства што ви требаат - само ги донесувате алатките! Виси на. со нашиот Он. Тенок фиксен ТВ wallид. до нешто тука. Ја извадивме кавгата од купување електроника и изградивме бренд што е свеж и едноставен. Со прекрасни пукања во боја, пронаоѓањето на вистинскиот производ никогаш не било полесно. Кажете му збогум на стресното донесување одлуки и стравот од патеката за електроника. Нашата мисија е едноставна .. да испорачаме одлични производи и да ги олесни. Изберете onn. и вратете се да ја користите вашата мозочна моќ за важните работи во животот . како да размислите за прашањето, "Што треба да гледам гледајќи овој викенд? " Он. Тенок фиксен ТВ wallид монтирање за телевизори 24 "до 90" телевизори, држи до 220 фунти : поддржува повеќето 24 " - 90" телевизори. Држи до 220 фунти (100 кг). Позиции на тенок профил ТВ ТВ приближно 0,7 во (1,7 см) од wallидот. Инстали во 5 лесни чекори. VESA : 100 x 100, 100 x 200,200 x 200, 200 x 300, 200 x 400, 300 x 200, 300 x 300, 300 x 400, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 400 x 600, 600 x 400, 600 x 600, 800 x 600, 800 x 800 mm. Што има во кутијата? (1) Мала wallидна заграда, (1) голема wallидна заграда, (1) образец за монтирање, (3) торби што висат хардвер, (1) ниво на магнетски меур. Што друго ми треба? шрафцигер на Филипс, чекан, мерка на лента, вежба, пронаоѓач на столп и сет на штекер.

Детални спецификации

Додатоци на производи