• Свеж
Фонтоскоп единечна копче памучна мешавина од серија Декоративни фрлања перници, 22 22

Фонтоскоп единечна копче памучна мешавина од серија Декоративни фрлања перници, 22 22

DEN 287.84

Од стока
Во магацинот

Украсете го вашиот кревет или кауч со пернтоскоп фрлете перница и зголемете го уникатниот стил на вашата соба во еден момент! Нашите производи се направени од високо квалитетен материјал и се удобни и издржливи. Перницата ви овозможува удобно да држите, да се потпреме или да се одморите и сигурно ќе додадете вкус, текстура и длабочина на вашиот простор за живеење. Нашите перничиња исто така ќе изгледаат одлично на облеката или дури и во автомобилот и се безбедни за машинско миење, така што секогаш сте слободни да го промените дизајнот еднаш во некое време. Нашите производи не се во чекор со модните трендови, туку имаат и 100% гаранција за задоволство, затоа не чекајте во линија, купете го сега за да го осветлите вашиот дом! Големина : 22 x 22 инчи, 55см x 55см. Phantospope Single Button Cotton Bene, пакет од 2, покритие и вметнете. Карактеристики Затворање на пликови обезбедено со преголемо копче. Модерен дизајн. Совршено за украсување на живеење или деловен простор. Направено од 30% памук и 70% полиестер. Машинско миење во ладна вода, нежен циклус.

Детални спецификации

Додатоци на производи