• Свеж
Активно породилно породилно време на време и време

Активно породилно породилно време на време и време

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Чувајте удобно и поддржано пред и откако бебето пристигнува со резервоар од време и TRU. Овој активен резервоар за породилно е совршен додека работите надвор или кога сте во движење! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината/испакнатоста : 35”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. лажичка вратот. Без ракави. 50% полиестер/44% најлон/6% спандекс. Машина за перење. Увезени. ВРЕМЕ И ТРУЧНИОТ РАБОТНИЦИ НА ТУРНИЦИТЕ.

Детални спецификации

Додатоци на производи