• Свеж
Печатени хеланки на основниот слој

Печатени хеланки на основниот слој

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Расел печатен основен слој 3/4 тесен е совршен за какви било активности за вашиот мал човек. Компресија вклопувањето е дизајнирано да ја зголеми издржливоста и да избегне повреда. Мекиот печатен полиестер/спандекс стрии се чувствува одлично и е изграден да се движи со вас. Dri-Power 360 технологијата ја уништува влагата за да го задржи удобно и суво. Технологијата Intellifresh работи напорно за да се минимизираат бактериите што предизвикуваат мирис, додека технологијата Sport Cool ја подобрува дишењето. Овие хулахопки се достапни во 2 печатени бои. Истегнете го Jerseyерси 3/4 основен слој тесен за удобност и мобилност на текстура на текстура, ткаенина за вентилација,-патека 360‚ñ ¢ Технологија за влага за нега на влага, анти-ОД ТЕХНОЛОГИСПЕРЦЕЛОЛЕКСКУЛЕЛОКИОТ, ФУН и СТАЛИЛИНГ ГЕОМЕТРИЧКИ ПРОДАВНИЦИ УБОВНО ЈАККАРД ЕЛАСТИЧКИ ЕЛАСТИЧКИ ПОВЕЕ.

Детални спецификации

Додатоци на производи