• Свеж
Деца од Garanimals Guresionsive Coodie and Heagings Couts, 2-парчиња, големини 4-10

Деца од Garanimals Guresionsive Coodie and Heagings Couts, 2-парчиња, големини 4-10

DEN 988.64

Од стока
Во магацинот

Тоа е сезона на худи и 365 деца од Гаранималс ве покриваа со овој преголем сет на качулка и хеланки. Симпатична и удобна, овој координиран сет изгледа одлично заедно и е сигурно дека ќе ја задржи пријатната цел ден. Худи има само вистинска количина на искра за стил на издвојување. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : Худи и хеланки. Карактеристики на качулка : Преголемо вклопување; екипаж; прикачен аспиратор; долги ракави; графички нанапред со акценти на секвенци и сјај; странични парчиња. Функција за хеланки : тенок вклоп; влечење на стајлинг; еластична лента за половината; меко чувство. Девојки преголеми худи и хеланки поставени од 365 деца од Гаранималс.

Детални спецификации

Додатоци на производи