• Свеж
Сет на облека за момче Тони Хок Детлер, големини 2T-4T

Сет на облека за момче Тони Хок Детлер, големини 2T-4T

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Одржувајќи го кул и лесно со активниот сет на Тони Хок. Одликувајќи се со графички мета и шорцеви за влечење, оваа облека е идеална за еден ден на игра или ден на правење ништо воопшто. Тој ќе го сака изгледот и чувството, ќе ја сакате леснотијата да знаете што точно ќе носи! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : ме и шорцеви. Карактеристики на ти : опуштено вклопување; екипаж; стил на пуловер; Кратки ракави графички однапред. Карактеристики на шорцеви : опуштено вклопување; влечење на стајлинг; еластична лента за половината; странични ленти. 2-парчиња сет за момчиња за деца од Тони Хоук.

Детални спецификации

Додатоци на производи