• Свеж
Време и време женски кратен џемпер за ракав

Време и време женски кратен џемпер за ракав

DEN 527.84

Од стока
Во магацинот

Пафлените ракави го истакнуваат овој женски џемпер на пуловер од време и TRU. За секојдневните поставки во посебни прилики, вие сте покриени со здружение со овој плетен џемпер што лесно ве носи во текот на сезоната на џемпери. Исклучиво на. Материјал : 100% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина со средна тежина. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; Текстуриран плетен дизајн; Ребрестиот врат, манжетните и полите. Ofенски џемпер за ракав за ракав од време и Тру.

Детални спецификации

Додатоци на производи