• Свеж
Копче за изведба на предности на машката предност на мажите Гингам, долги ракави надолу

Копче за изведба на предности на машката предност на мажите Гингам, долги ракави надолу

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Просечната кошула со копче надолу добива засилување на перформансите. Одликувајќи се со природен дел, овој разноврсен стил на гингам обезбедува слобода за движење, додека финишот на дамки штит обезбедува безгрижно носење. Природна ткаенина за истегнување. Карактеристики на ослободување на дамка.

Детални спецификации

Додатоци на производи