• Свеж
Сорел Чендлер 2-во-кабриолет креветче бело

Сорел Чендлер 2-во-кабриолет креветче бело

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Со својата модерна стилизирање и квалитетна конструкција, ова современо креветче е за чисти линии и софистицирана едноставност. Crib Crib Chandler Panel, White : Со својот модерен стил и квалитетна конструкција, оваа современа креветче е за чисти линии и софистицирана едноставност. Наменето за погодност на пониска висина го олеснува достигнувањето на вашето бебе од која било страна. Се одликува со мазни, заоблени агли и трајна бела завршница. Стручно изработена од бор во Нов Зеланд. Прашања за потсетување на производи? Предметите што се дел од отповикување се отстранети од страницата и веќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на пазарот. Клиентите кои купиле потсетена ставка ќе бидат известени по е -пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете на потсетување.

Детални спецификации

Додатоци на производи