• Свеж
Греј од Грејсон Социјална плус големина Полка точка на копче-предниот дел

Греј од Грејсон Социјална плус големина Полка точка на копче-предниот дел

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Поврзете ги точките со неверојатен изглед. Сивата блуза од полко-точка на Грејсон е лесна, проточна и забавна. Идеално за слој или носење соло. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Опуштено вклопување. Сплит деколте; Затворање на копчињата. Кратки ракави. ПРОТИВНИК ЗА ПОЛКА ДОТ. 100% рајон. Машина за перење. Увезени. Plusенски плус големина Полка точка од Греј од Грејсон Социјал.

Детални спецификации

Додатоци на производи