• Свеж
Сет на панталони со качулка и џогерски панталони на „Авиа девојки“, сет, 2-парчиња, големини 4- & плус

Сет на панталони со качулка и џогерски панталони на „Авиа девојки“, сет, 2-парчиња, големини 4- & плус

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Сосема со леснотија во ватираната качулка и џогери во Авија. Оваа облека со две парчиња е подеднакво дома што лежи на каучот, бидејќи го игра денот. Супер-мека и тотално удобна, забавно е да се носиме заедно за координиран изглед од глава до пети или да се мешаат и да се совпаѓаат со нејзините други фаворити за гардероба. Исклучиво на. Материјал : 80% полиестер/18% рајон/2% спандекс; Ребреста ткаенина : 63% полиестер/33% рајон/4% спандекс; Pocketебна торба : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : Худи и џогери. Карактеристики на худи : стил на пуловер со затворање на полу-зип; прикачен аспиратор; долги ракави со ребрести рамо вметнувања; ватирана фронт; два предни џебови; без ознака за дополнителна удобност. Карактеристики на џогерс : стилизирање на влечење; еластична лента за половината со влечење; две странични џебови; ватирани панели; Еластични манжетни. Ватиран Худи и џогерс на девојчињата поставени од Авија.

Детални спецификации

Додатоци на производи