• Свеж
Француски панталони за момчиња на нација, Тери ogогер, големини 4- & Хаски

Француски панталони за момчиња на нација, Тери ogогер, големини 4- & Хаски

DEN 320.00

Од стока
Во магацинот

Се прашувате нација повторно со овие француски тери џогери за момчиња-совршени панталони за целодневно носење со еластична лента за половината со функционално влечење за удобно вклопување. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклопување : лесно вклопување; Заштитена нога. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : странични џебови; Товарни џебови. Карактеристики : еластична половината за дополнителна удобност; Врза за влечење; Цврст тон. Докажано дете тешко : Супер-мека ткаенина. Француски териски џогери од момчињата од Wonder Nation.

Детални спецификации

Додатоци на производи