• Свеж
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Свежината гарантираше ладно традиционално пилешко кокошка без конзерванси. Зачинет со лук, лимон и папрака. Бавно печено за сочна нежност. Ладилни/разладени. Брз, лесен и здрав оброк со боксер. Свежо подготвен во продавница.

Детални спецификации

Додатоци на производи