• Свеж
Gerber Baby & Toddler Girl Snug Fit Foot памучни пижами, 2-пакет

Gerber Baby & Toddler Girl Snug Fit Foot памучни пижами, 2-пакет

DEN 135.84

Од стока
Во магацинот

Чувајте го вашето малечко припиено и безбедно цела ноќ со нашите памучни памучни пижами со 2 пакувања. И двата пара пижами за бебиња се направени со мек памук, удобна и дишечка ткаенина што е совршена за да влезе. Нашите пижами се направени со привлечно вклопување за да обезбедат безбеден ноќен сон. Овие пижами за бебиња и мали деца се совршени за да се сместат ладното време, бидејќи нозете на нозете додаваат дополнителна топлина за да ги задржите прстите на малечките прсти цела ноќ. Пијамите со памучни памучни памучни памучни памучни памучни памучни памучни памучни памучни, така што промените се полесни од кога и да било. Патентите имаат безбедносни јазичиња на врвот за да го спречат бебето да биде okedиркано. Дајте им на овие ПЈ како внимателен и практичен подарок. Децата ќе ги сакаат забавните отпечатоци и родителите и старателите ќе сакаат колку лесно се овие пижами. Секое парче во овој сет е машината што може да се мие и машината што може да се суши. Овој сет вклучува две пижами. Вклучува две пижами со нозе. Snug одговара да ги следи безбедните регулативи за спиење. Предни патенти за лесни промени. Безбедносен таб на врвот патент за промовирање на удобност. Машинско миење / сушење суво.

Детални спецификации

Додатоци на производи