• Свеж
Транзициска област килим геометриска жолта, сива дневна соба лесна за чистење

Транзициска област килим геометриска жолта, сива дневна соба лесна за чистење

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Овој шик Quatrefoil Транзициски геометриски подрачје ќе даде зачудувачки изглед на вашиот декор. Вознемирената завршница има мека привлечност. Користете го за подобрување на фармата, излитена шик или традиционален стил. Совршен за дневна соба, трпезарија или спална соба. Вакуум на поставување на висок куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да избегнете да ги разгалите рабовите. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Транзициски килим од 5x8 (5'3 '' x 7'3 '') геометриска жолта, сива дневна соба лесна за чистење. Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив полипропилен и лесен за чистење на полиестер. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен преоден стил со примарна жолта сенка и сиви акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

Детални спецификации

Додатоци на производи